Blog
Dzień dobry!

Dzień dobry!

26-02-2018

W nowy 2018 rok wchodzimy z przytupem!

Postanowiliśmy nieco dopasować naszą stronę internetową do aktualnych trendów. Mamy nadzieję, że podoba Ci się nowa szata graficzna oraz układ strony. Włożyliśmy sporo pracy w przygotowanie witryny na której się znajdujesz, wiemy jednak, że przynajmniej na początku mogą pojawić się drobne błędy.

Jeśli coś działa nie tak jak powinno, jest trudne do odnalezienia lub nie spełnia Twoich oczekiwań - daj nam znać! Możesz się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy, który znajduje się na dole strony oraz w zakładce Kontakt. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania zadawane telefonicznie lub drogą mailową.

Zachęcamy Cię do odwiedzania naszego bloga. Znajdziesz na nim aktualności z życia firmy oraz cyklicznie pojawiające się artykuły, które przybliżą Ci czym się zajmujemy. Planujemy również co jakiś czas publikować fachowe poradniki, dzięki którym przekażemy Ci szereg przydatnych informacji z dziedziny ochrony danych osobowych i systemów zarządzania.

Życzymy miłego pobytu na stronie!

zespół Compertus.eu

 

 

Dowiedz się więcej

Zainteresowała Cię któraś z naszych usług? Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie!

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Compertus.eu Sp. z o.o. ul. Czerwona 7, 33-101 Tarnów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zainteresowanemu szczegółowych informacji o usłudze. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: compertus@compertus.eu