aaa+ swiss look at this site for sale for men online.best swiss https://www.centraltaxisltd.co.uk/events-travel/ with best price on sale.swiss best click here now.best swiss https://www.bluebambooyoga.com/workshops-specialty-classes with discount.the best read in the world is best and stylish. Compertus - profesjonalne usługi doradcze oraz outsourcing dla biznesu. - O nas

O nas

 

Każda firma ma swoją historię. Nasza zaczęła się w 2012 r., kiedy czwórka przedsiębiorczych przyjaciół z wieloletnim doświadczeniem i głowami pełnymi pomysłów postanowiła założyć własny biznes. Na przestrzeni lat dołączyły do nas jeszcze dwie osoby i tak ukształtował się zespół, który chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą.

 

Po 5 latach wspólnych działań na rzecz naszych klientów, wiemy jakie są ich oczekiwania i potrzeby. Doświadczenia wyniesione z dużych przedsiębiorstw staramy się zaszczepić w tych mniejszych. Zapraszamy Cię do naszego biura na dobrą kawę lub do kontaktu telefonicznego. Wspólnie ustalimy czego potrzeba Twojej firmie i jak możemy Ci pomóc!

 

Umów się na spotkanie

Dowiedz się więcej

Zainteresowała Cię któraś z naszych usług? Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie!

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Compertus.eu Sp. z o.o. ul. Czerwona 7, 33-101 Tarnów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zainteresowanemu szczegółowych informacji o usłudze. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: compertus@compertus.eu