savegaza.org for sale timepiece coaching mature the watchmaking arena specialists.click here to read rolex contains demand on your product. Compertus - profesjonalne usługi doradcze oraz outsourcing dla biznesu. - Zespół

Szerokie spektrum dotychczas realizowanych projektów, jak też i rozbudowany zakres kompetencji zespołu powoduje, że potrafimy nie tylko indywidualnie, ale też syntetycznie spojrzeć na procesy biznesowe zachodzące u naszych Klientów i pomóc w ich optymalizacji.

Nasz zespół realizował złożone projekty w dużych spółkach giełdowych a także w mniejszych firmach, o profilach działalności od projektowych po produkcyjne. Projekty te dotyczyły m.in. wdrażania systemów zarządzania jakością, środowiskiem i bhp, wsparcia w dziedzinie ochrony danych osobowych, optymalizacji i porządkowania biznesu, wdrażania systemów ERP,  oraz wiele innych.

Przenosimy wiedzę, doświadczenie oraz standardy stosowane w dużych organizacjach na firmy mniejsze, aspirujące do grona firm średnich i dużych. Podchodzimy elastycznie do klienta oferując mu rozwiązania pod niego dedykowane rozumiejąc jego indywidualne potrzeby.

W trakcie pracy wykorzystujemy wypracowane przez lata doświadczeń własne standardy zarządzania projektami, które pozwalają lepiej realizować cele wyznaczone przez Klienta.

 

Dowiedz się więcej

Zainteresowała Cię któraś z naszych usług? Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie!

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Compertus.eu Sp. z o.o. ul. Czerwona 7, 33-101 Tarnów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zainteresowanemu szczegółowych informacji o usłudze. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: compertus@compertus.eu