Przedstawiamy Państwu nasze Certyfikaty poświadczające wiedzę i doświadczenie w zakresach prowadzonej przez Compertus.eu działalności:

PRINCE 2 - Zarządzanie projektami

Certyfikat PRINCE 2 poświadcza wiedzę w zakresie zarządzania projektami, dając podstawę do prowadzenia lub uczestnieczenia w projektach.

PRINCE 2 (Projects In Controlled Environments, tzn. Projekty w sterowanym środowisku) jest podejściem do zarządzania projektami, które oparte jest o procesy w łatwy sposób adoptowalne do organizacji. Zawiera zbiór najlepszych praktyk, ujęte w kompletny i spójny system procesów, komponentów i technik. Celem tego podejścia jest dostaczenie produktów projektu oraz minimalizacji skutków ryzyka niepowodzenia projektu, jednocześnie podnosząc szansę osiągnięcia efektów końcowych prowadzonego projektu.

Audytor wiodący systemu zarządzania jakością QMS 9001

Ukończone szkolenie zakończone było certyfikowanym egzaminem IRCA (International Register of Certificated Auditors) na Audytora Wiodącego ISO 9001.

Certyfikat poświadcza wiedze w zakresie audytowania systemów zarządzania jakością.

 

Dowiedz się więcej

Zainteresowała Cię któraś z naszych usług? Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie!

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Compertus.eu Sp. z o.o. ul. Czerwona 7, 33-101 Tarnów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zainteresowanemu szczegółowych informacji o usłudze. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: compertus@compertus.eu