Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami doradczymi i konsultingiem. Realizujemy zarówno pojedyncze projekty, podejmujemy również stałą współpracę opartą na outsourcingu, czyli przejęciu przez nas konkretnych zadań w Twojej firmie. Takie rozwiązanie pozwala Ci skupić się tylko i wyłącznie na profilu swojej działalności, a dodatkowo zaoszczędzić pieniądze związane z zatrudnieniem kolejnego pracownika. Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie, co pozwala nam łączyć różne aspekty w jedną całość i zaproponować Ci kompleksowe wsparcie.

 

Jak możemy Ci w takim razie pomóc?

 

  • Jak każdy przedsiębiorca zatrudniający przynajmniej jednego pracownika przetwarzasz dane osobowe. Pomożemy Ci je odpowiednio chronić i przetwarzać je zgodnie z prawem!

  • System zarządzania wdrożony w Twojej firmie wydaje się nie funkcjonować? Potrzebujesz pomocy podczas przejścia na nową normę lub stałego nadzoru nad systemem? Certyfikat ISO jest wymagany przez Twoich potencjalnych klientów? Dobierzemy odpowiednie rozwiązanie do każdej z wymienionych sytuacji!

  • Na pewno ciężko Ci wyobrazić sobie prowadzenie własnej firmy bez korzystania z najprostszego nawet systemu informatycznego czy innych usług IT. Zapewnimy Ci fachowe wsparcie w tym zakresie i doradzimy jakie rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze. Zarówno od strony technicznej jak i finansowej.

  • Zmieniające się ciągle przepisy, ustawy oraz normy wymuszają na przedsiębiorcach posiadanie aktualnej wiedzy. Dzięki naszym szkoleniom będziesz zawsze na bieżąco i otrzymasz dokładnie te informacje, których potrzebujesz!

Dowiedz się więcej

Zainteresowała Cię któraś z naszych usług? Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie!

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Compertus.eu Sp. z o.o. ul. Czerwona 7, 33-101 Tarnów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zainteresowanemu szczegółowych informacji o usłudze. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: compertus@compertus.eu