web site forum in the using superior devices, high-quality things.quality swiss https://www.araliatreeservices.co.uk/contact/ at wholesale price.please do not flow or escape might be the intent relating to rolex buy.rolex check this out presents the astounding excellence of the trademark crystallization. Compertus - profesjonalne usługi doradcze oraz outsourcing dla biznesu. - Rozwiązania IT

WDROŻENIE SYSTEMU INFORMATYCZNEGO

WDROŻENIE SYSTEMU INFORMATYCZNEGO

Potrzebujesz systemu ERP, CRM, BI lub innego rozwiązania do swojej firmy? Pomożemy dobrać odpowiedni system i wdrożymy go od podstaw. Zintegrujemy go z istniejącą infrastrukturą i zapewnimy kompleksowe wsparcie na każdym etapie prac.

Zapytaj o szczegóły
AUDYTY I KONSULTACJE

AUDYTY I KONSULTACJE

Przeprowadzimy u Ciebie audyt sprzętu, oprogramowania lub bezpieczeństwa. Doradzimy nowe rozwiązania techniczne lub podpowiemy jak usprawnić te które już działają w firmie.

Zapytaj o szczegóły
PRZEGLĄDY I KONSERWACJE

PRZEGLĄDY I KONSERWACJE

Zapewnimy wsparcie podczas okresowych przeglądów i konserwacji sprzętu czy systemu informatycznego.

Zapytaj o szczegóły
ADMINISTRACJA SIECIAMI I SERWERAMI

ADMINISTRACJA SIECIAMI I SERWERAMI

Pomożemy Ci zbudować sieć lokalną o rozległą w firmie. Dostarczymy i skonfigurujemy nawet najbardziej zaawansowane firewalle i urządzenia UTM. Możemy również administrować Twoim serwerem internetowym bądź aplikacyjnym.

Zapytaj o szczegóły
WSPARCIE TECHNICZNE

WSPARCIE TECHNICZNE

Pogotowie informatyczne dla Twojej firmy. Znajdziemy i naprawimy usterkę, postawimy na nogi nie działający system, usuniemy wirusa. Wsparcie może być jednorazowe lub w formie stałego nadzoru. Ty decydujesz!

Zapytaj o szczegóły
ZAKUP SPRZĘTU

ZAKUP SPRZĘTU

Odpowiednio dobrany sprzęt w firmie potrafi zrobić różnicę. Jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie idealne rozwiązanie w rozsądnej cenie. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, a my zainstalujemy i skonfigurujemy dodatkowo zakupione urządzenia.

Zapytaj o szczegóły

Dowiedz się więcej

Zainteresowała Cię któraś z naszych usług? Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie!

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Compertus.eu Sp. z o.o. ul. Czerwona 7, 33-101 Tarnów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zainteresowanemu szczegółowych informacji o usłudze. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: compertus@compertus.eu